ZAWODY WSPINACZKOWE

Rozpocznij wakacje AKTYWNIE!

Zgłoś się do zawodów we wspinaczce sportowej o puchar Starosty Wielickiego - MIERZ WYSOKO!

Kiedy? 22 czerwca 2019

Gdzie? Ściana wspinaczkowa w Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach

Uczestnicy zmierzą się w konkurencji PROWADZENIE (trudność)

Kategorie wiekowe:

dzieci młodsze- rocznik 2010 i młodsze

dzieci - roczniki 2008- 2009

młodzicy - roczniki 2006-2007

juniorzy - roczniki 2002-2005

seniorzy - roczniki 2001 i starsi

Wszyscy zawodnicy zarejestrowani w biurze zawodów będą klasyfikowani w klasyfikacji generalnej kategorii: dziewczynek i chłopców (rocznik 2006 i młodsi) oraz w kategorii kobiet i mężczyzn (rocznik 2005 i starsi).

Zawodnicy zamieszkujący powiat wielicki będą jednocześnie klasyfikowani w rankingu powiatowym w kategoriach: dzieci młodsze, dzieci, młodzicy, juniorzy, seniorzy.

ZAPISY poprzez formularz on-line dostępny: TUTAJ

Opłata wpisowa: 10 zł

Nagrody: puchary, medale, nagrody rzeczowe

REGULAMIN zawodów

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

9:00 - otwarcie biura zawodów, weryfikacja i oglądanie dróg (TV)

9:45 - zamknięcie biura zawodów, ogłoszenie list startowych

10:00 - start eliminacji wg harmonogramu podanego w dniu zawodów

15:30 - FINAŁ zawodów

17:00 - zakończenie zawodów, rozdanie nagród

Projekt dofinansowany ze środków Powiatu Wielickiego

WYNIKI ZAWODÓW:

Poniżej prezentujemy zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki podczas zawodów:

KLASYFIKACJA POWIATOWA:

Dzieci młodsze - dziewczynki:

I miejsce: Zuzanna Luby

II miejsce: Liliana Luby

III miejsce: Julia Czopik

Dzieci młodsze - chłopcy:

I miejsce: Robert Jarosz

II miejsce: Filip Lewandowski

III miejsce: Franciszek Luby

Dzieci - dziewczynki:

I miejsce: Julia Jarosz

II miejsce: Weronika Bogunia

III miejsce: Maja Półtorak

Dzieci - chłopcy:

I miejsce: Jakub Smoszna

II miejsce: Łukasz Andrzejewski

III miejsce: Jakub Giejdasz

Młodzicy - dziewczynki:

I miejsce: Roksana Góra

II miejsce: Marcelina Zaleńska

Młodzicy- chłopcy:

I miejsce: Olaf Lewandowski

II miejsce: Leon Giba

III miejsce: Szymon Andrzejewski

Juniorki:

I miejsce: Milena Gach

Seniorzy:

I miejsce: Dariusz Borodziej