EKOLUDKI LECĄ W KOSMOS

1-5 lipca 2019, godz. 9:00-15:00

Zapraszamy na wyjątkową półkolonię Ekoludki lecą w kosmos!

Jest to wydarzenie dedykowane do wszystkich dzieci w wieku 7-9 lat! Czeka Was niesamowita przygoda a matematyką, przyrodą i nowoczesnymi technologiami w tle. Nie zabraknie aktywności sportowej i konwersacji w języku angielskim. No i wiadomo- w wakacje musi być relaks oraz jakaś wycieczka. Wszystko to wpisane jest w program Ekoludków.

W terminie 1-5 lipca 2019 ruszamy na kosmiczną przygodę w budynku Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder. Przez 5 dni uczestnicy półkolonii będą rozwijać swoją intuicję matematyczno-przyrodniczą oraz kształtować systematyczność, pracowitość, odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność współpracy w grupie. Podstawową formą oddziaływań będzie zabawa. Dobra i przemyślana organizacja zajęć oraz doświadczeni i zaangażowani nauczyciele są gwarancją sukcesu Ekoludków. Dziecko rozwinie swoją kreatywność, wzmocni wiarę we własne możliwości, będzie motywowane do podejmowania zadań wymagających wysiłku intelektualnego i myślenia logicznego, a przede wszystkim miło spędzi czas w gronie rówieśników.

Informacje/ Punkty programu:

- 5 dni kosmicznej przygody

- grupy do 25 osób

- konwersacje w języku angielskim

- seans w mobilnym planetarium

- wizyta w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie

- zabawy na dywanie wirtualnym

- programowanie

- Smart Games

- relaks na nad Bobrowym Rozlewiskiem lub na basenie

- zajęcia sportowe

- wielkoformatowe prace plastyczno-techniczne

- spacery po Puszczy Niepołomickiej

Koszt: 390 zł

Zapisy w sekretariacie Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder lub poprzez formularz elektroniczny dostępny TUTAJ

Do zobaczenia!